LIPIEC W PRZEDSZKOLU

W lipcu będziemy rozmawiać o powitaniu wakacji, będziemy snuć wakacyjne plany. Będziemy miło spędzać czas w piaskownicy budując babki i zamki z piasku. Odbędzie się również pokaz mody plażowej.

Będziemy świętować Dzień Psa – opowiemy o naszych ukochanych zwierzętach, dowiemy się jakie mają zwyczaje, co lubią jeść i jakie są ulubione gadżety do zabawy. Będziemy rozmawiać również o bezpieczeństwie podczas zabawy z naszymi milusińskimi.

Podczas Dnia Czekolady dowiemy się skąd pochodzi ten słodki przysmak, spróbujemy różnych rodzajów czekolady.

Będziemy rozmawiać o pracy ratownika wodnego. Dowiemy się czym on się zajmuje i jak ważna jest jego praca. Obejrzymy też bajkę „Reksio ratownik”.

W ostatnim tygodniu poznamy tańce charakterystyczne dla ciepłych krajów m.in. sambę. Nauczymy się jej kroków i spróbujemy zatańczyć. Będziemy poznawać dżunglę podczas „Dżunglowych kalamburów” i przejdziemy po motorycznym torze przeszkód „Spacer po dżungli”.

Będziemy dużo się ruszać, tańczyć i doskonale się bawić.

Data dodania: 2024-07-01 09:55:38
Data edycji: 2024-07-01 09:56:43

Dzieciństwo to miejsce, gdzie mieszka się przez całe życie.

Rosa Montero